EKOkonto BOŚ wśród najtańszych kont osobistych polecanych studentom w rankingu Bankier.pl

← Aktualności

EKOkonto BOŚ wśród najtańszych kont osobistych polecanych studentom w rankingu Bankier.pl

| Aktualności

Przygotowując ranking najtańszych kont dla tej grupy klientów, Bankier.pl oparł się na danych z raportu „Portfel Studenta 2018” przygotowanego przez Związek Banków Polskich, który wykazał m.in., że polski student dysponuje budżetem wielkości ok. 2000 zł miesięcznie. Bankier dodał do tego orientacyjną liczbę i kwotę wykonywanych przez nich transakcji bezgotówkowych - min. 5 razy w miesiącu, w sumie na ok. 500 zł oraz warunki dotyczące różnych opłat i prowizji.

Przy takich kryteriach oceny, na I stopniu w rankingu znalazło się 10 kont bankowych, w tym EKOkonto bez Kosztów BOŚ Banku.

EKOkonto bez kosztów oferuje bezprowizyjne prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy internetowe oraz kartę debetową, dzięki której można podejmować gotówkę z dowolnego bankomatu w kraju, nie płacąc przy tym prowizji. Bank nie pobiera także opłaty za samą kartę – wystarczy zrealizować nią transakcje o wysokości minimum 300 zł miesięcznie.

EKOkonto bez Kosztów jest zwycięzcą w kategorii „Konta dla osób fizycznych” w prestiżowym rankingu „50 największych banków w Polsce 2017”, opracowywanym przez Miesięcznik Finansowy Bank.

Szczegółowe informacje o EKOkoncie dostępne są tutaj:

Ranking wraz z analizą dostępny jest tutaj