BOŚ nagradza „Klonami” ekologiczne firmy

BOŚ nagradza „Klonami” ekologiczne firmy

Bank Ochrony Środowiska przyznaje specjalne wyróżnienia – „Klony” – firmom z całej Polski, które nie tylko stawiają na efektywność biznesu, ale i funkcjonują w harmonii ze środowiskiem naturalnym (liść klonu jest elementem logotypu BOŚ). Obecnie trwa cykl imprez w poszczególnych regionach kraju.

Najbliższe wydarzenie odbędzie się w Olsztynie, w Browarze Warmia, 21 kwietnia 2017 r. Wyróżnienia przyznane zostaną w dwóch kategoriach głównych: za przedsięwzięcie o znaczącym efekcie ekologicznym oraz za innowację ekologiczną. Bank, wspólnie z Fundacją BOŚ, przyzna także wyróżnienie specjalne w kategorii: Firma ekologicznie i społecznie zaangażowana (jej celem jest promowanie przedsiębiorstw, które prowadząc swoją działalność biorą pod uwagę także interes społeczeństwa i środowiska).

Bank Ochrony Środowiska od ponad 26 lat wspiera firmy w realizacji innowacyjnych przedsięwzięć. Promocja przedsiębiorców, którzy umiejętnie łączą rozwój biznesu z poszanowaniem środowiska naturalnego wpisuje się w proekologiczną misję Banku. Wyróżniane przez Bank przedsiębiorstwa to także dynamicznie rozwijające się firmy, budujące potencjał regionów, tworzące nowe miejsca pracy.

Wielki finał i rozdanie nagród głównych, czyli „Klonów”, przyznawanych za efektywne biznesowo i proekologiczne przedsięwzięcia, a także społeczne zaangażowanie, odbędzie się jesienią w Warszawie. (Red.)