BOŚ otworzył kolejny „zielony” oddział w Katowicach

BOŚ otworzył kolejny „zielony” oddział w Katowicach

Rozpoczął działalność operacyjną nowy oddział BOŚ przy ulicy Korfantego 2 w Katowicach. Wystrój placówki został z jednej strony podporządkowany komfortowi obsługi klienta, z drugiej zaś stanowi nową jakość, wpisując się w ekologiczną misję Banku Ochrony Środowiska.

 - Kolejny już – po niedawno otwartym oddziale w Bielsku-Białej – oddział w Katowicach w pełni oddaje działalność naszego banku w segmencie ekologicznym. Ważne jest, żeby klienci wchodząc do niego dobrze się czuli i nie mieli wrażenia, że są w urzędzie  – powiedziała Anna Milewska, wiceprezes BOŚ.

Nowa placówka powstała dzięki zaangażowaniu  w pierwszym rzędzie pracowników oddziału, ale także wielu osób wspierających to przedsięwzięcie, w tym kadry zarządczej Banku.

Zielone kolory ścian, fototapeta przedstawiająca las, a nawet rozlegający się z głośników śpiew ptaków oraz zapachy natury przypominają klientom i pracownikom, że znajdują się w placówce oferującej  pełną gamę produktów i usług finansowych - także sprzyjających rozwojowi szeroko pojętej ekologii. Oddział na Korfantego został przeniesiony z lokalizacji przy Mickiewicza 21 w Katowicach. Jest to druga, w tak charakterystyczny sposób zaaranżowana placówka BOŚ w Polsce. Pierwsza, o podobnym charakterze została otwarta w Bielsko-Białej w grudniu zeszłego roku.

- Samo podkreślanie, że bank jest przyjazny oraz działa w szeroko rozumianym segmencie ekologii jest istotne, ale poprzez charakterystyczną, „eko” aranżację, chcemy wzmocnić ten przekaz i budować na nim swoją wiarygodność – dodaje Prezes Anna Milewska.