zrealizuje Twoje marzenia o własnych czterech kątach

Kredyt hipoteczny

Zamieszkaj w wymarzonych czterech kątach

Planujesz  zakup, budowę, remont domu lub mieszkania? Chcesz kupić działkę? Wybierz kredyt hipoteczny z niską ratą i zamieszkaj w wymarzonych czterech kątach. 

 

 Dowiedz się więcej 

EKOkredyt PROSUMENT II

Skorzystaj z preferencyjnego finansowania
i stwórz własne źródło energii

Będziesz mógł otrzymać nawet 30-procentową dotację ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

To naprawdę się opłaca. Jako właściciel małej elektrowni zasilanej z odnawialnych, ekologicznych źródeł, staniesz się „prosumentem”, czyli równocześnie konsumentem i producentem „zielonej energii”. Dzięki temu zmniejszysz domowe rachunki za energię elektryczną, możesz także zmniejszyć koszty ogrzania domu.

W nowym programie Prosument, wdrażanym przez BOŚ na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, dobór rodzaju inwestycji jest bardziej elastyczny, co oznacza, że inwestycja w instalację grzewczą nie jest ograniczona wymogiem powiązania jej z urządzeniami służącymi do produkcji energii elektrycznej. Ty decydujesz co instalujesz!!

Dowiedz się więcej

 

Kredyt hipoteczny z programem MDM

Skorzystaj z dofinansowania wkładu własnego 

Niezależnie czy jesteś singlem, pozostajesz w związku małżeńskim, czy samotnie wychowujesz dziecko, jeśli nie ukończyłeś 35 roku życia i planujesz zakup pierwszego domu lub mieszkania, skorzystaj z kredytu hipotecznego z programem Mieszkanie dla Młodych. 

 

 Dowiedz się więcej 

Preferencyjny EKOkredyt PV

Pomożemy Ci stworzyć przydomową instalację fotowoltaiczną, dzięki której zmniejszysz koszty eksploatacji swojego domu

Zamień promieniowanie słoneczne na energię elektryczną dzięki instalacji fotowoltaicznej!

 

Dowiedz się więcej 

na obniżenie kosztów utrzymania Twojego domu

EKOkredyty z dopłatami
z WFOŚiGW
 

na obniżenie kosztów utrzymania Twojego domu

Czy wiesz, że instalując urządzenia ekologiczne w swoim domu możesz zmniejszyć koszty jego utrzymania? Dodatkowo kredytując ich zakup EKOkredytem możesz otrzymać dotację na zmniejszenie spłaty Twojego kredytu. Sprawdź jak dzięki ekologii wydawać mniej i oszczędzać więcej.

 

 Dowiedz się więcej 

Produkty wycofane ze sprzedaży

Kredyt Dom Energooszczędny

EKOkredyt Prosument