Potrzebujesz efektywnego zarządzania gotówką w Twojej firmie?

Obrót gotówkowy w formie zamkniętej to usługa poprawiająca płynność finansową Twojej firmy i zmniejszająca ryzyko związane z przetrzymywaniem nadwyżek gotówkowych.

Wpłaty gotówkowe w formie zamkniętej mogą być dokonywane 24h na dobę w naszych wrzutniach nocnych lub u naszych Podwykonawców, jak również w kasach w godzinach pracy naszych Placówek. Pakiety z wpłatą, przygotowane wg schematu poniżej, mogą być dostarczone przez Twoją firmę lub przez naszego Podwykonawcę.

Wypłaty gotówkowe w formie zamkniętej mogą być odbierane bezpośrednio z naszych placówek lub od naszych Podwykonawców. Gotówka może być odbierana przez Klienta osobiście lub też dostarczana do siedziby Klienta za pośrednictwem konwoju bankowego (Inkaso).

Od ponad 20 lat tuż obok Ciebie funkcjonuje Bank, który wspiera rozwój biznesu. Kompleksowa oferta produktowa, zespół doświadczonych ekspertów, którzy z zaangażowaniem dbają o sukces takich firm jak Twoja.

JAK PRZYGOTOWAĆ WPŁATĘ GOTÓWKOWĄ?

 

JAK PRZEBIEGA OBSŁUGA WPŁAT GOTÓWKOWYCH?

 JAK PRZEBIEGA OBSŁUGA WYPŁAT GOTÓWKOWYCH?

Aby skorzystać z obrotu gotówkowego zamkniętego należy:

  • posiadać w Banku rachunek bieżący w walucie, w której będzie prowadzony obrót gotówkowy zamknięty
  • podpisać Umowę obrotu gotówkowego w formie zamkniętej. 

 

Zgodnie z obowiązującą Tabelą Opłat i Prowizji za czynności bankowe w obrocie krajowym i zagranicznym dla korporacji i finansów publicznych. 

Poniżej znajdziesz ważne informacje i dokumenty: 

Nie musisz, nie drukuj. Dbaj o papier, swoje pieniądze i świat, w którym żyjesz.