Główni Ekolodzy

Główni Ekolodzy w Placówkach BOŚ S.A.

Centrum Biznesowe w Białymstoku


Jakub Kowalczuk
tel. 515-111-366, jakub.kowalczuk@bosbank.pl
Siedziba: Centrum Biznesowe w Białymstoku
15-282 Białystok
ul. Piękna 1




Centrum Biznesowe w Bydgoszczy:


Grzegorz Litke

tel. 515-111-194, grzegorz.litke@bosbank.pl
Siedziba: Placówka we Włocławku
87-800 Włocławek
ul. Kościuszki 15


Centrum Biznesowe w Gdańsku:


Natalia Derdzikowska
tel. 515-111-787, natalia.derdzikowska@bosbank.pl
Siedziba: Centrum Biznesowe w Gdańsku
80-824 Gdańsk
Podwale Przedmiejskie 30



Centrum Biznesowe w Krakowie:


Zsuzsanna Iwanicka

tel. 515-111-066, zsuzsanna.iwanicka@bosbank.pl
Siedziba: Centrum Biznesowe w Krakowie
30-504 Kraków
ul. Kalwaryjska 63


Centrum Biznesowe w Lublinie:


Krzysztof Gałan

tel. 515-111-219, krzysztof.galan@bosbank.pl
Siedziba: Centrum Biznesowe w Lublinie
20-002 Lublin
ul. Krakowskie Przedmieście 54



Centrum Biznesowe w Łodzi:


Mieczysław Derczyński
tel. 515-111-456, mieczyslaw.derczynski@bosbank.pl

Siedziba: Placówka w Częstochowie
42-217 Częstochowa

al. Jana Pawła II 54



Centrum Biznesowe w Poznaniu:


Piotr Kubiak

tel. 515-111-938, piotr.kubiak@bosbank.pl
Siedziba: Centrum Biznesowe w Poznaniu
60-529 Poznań
ul. Dąbrowskiego 79 A


Centrum Biznesowe w Szczecinie:


Paweł Banach

tel. 515-111-404, pawel.banach@bosbank.pl
Siedziba: Placówka w Ostrowie Wielkopolskim
63-400 Ostrów Wielkopolski
al. Powstańców Wielkopolskich 14


 

Centrum Biznesowe we Wrocławiu


Dagmara Jagoda
tel. 515-111-215, dagmara.jagoda@bosbank.pl

Siedziba: Placówka w Opolu
45-018 Opole
ul. Krakowska 53