Kursy walut

Tabela kursowa z 2020-01-24

KrajWalutaIlośćDewizyPieniądzeKurs średni NBP
KupnoSprzedażSpreadKupnoSprzedaż
Strefa EuroEUROEUR14.08774.40270.31504.06274.42774.2463
USADOLARUSD13.72413.97360.24953.69913.99863.8308
SzwajcariaFRANKCHF13.91234.01230.10003.88134.04333.9535
Wielka BrytaniaFUNTGBP14.88395.19890.31504.85995.22395.0312
AustraliaDOLARAUD12.55092.72540.1745002.632
KanadaDOLARCAD12.84723.02170.1745002.9103
CzechyKORONACZK10.16320.17470.0115000.1688
DaniaKORONADKK10.54920.58520.0360000.5682
WęgryFORINTHUF1001.21511.30560.0905001.2604
JaponiaJENJPY1003.41013.62960.2195003.4975
NorwegiaKORONANOK10.41160.44110.0295000.4261
RosjaRUBELRUB10.06020.06430.0041000.0619
SzwecjaKORONASEK10.38890.41590.02700.38290.43090.403

Maksymalne odchylenia spreadów

KRAJWALUTAILOŚĆDEWIZYPIENIĄDZE
MAKS. ODCHYLENIE OD KURSU ŚR. NBP DLA:MAKS. ODCHYLENIE OD KURSU ŚR. NBP DLA:
KUPNA WALUTY PRZEZ BANKSPRZEDAŻY WALUTY PRZEZ BANKKUPNA WALUTY PRZEZ BANKSPRZEDAŻY WALUTY PRZEZ BANK
AustraliaDOLARAUD10,25000,2500--
CzechyKORONACZK10,05000,0500--
DaniaKORONADKK10,05000,0500--
JaponiaJENJPY1000,20000,2000--
KanadaDOLARCAD10,20000,2000--
NorwegiaKORONANOK10,05000,0500--
RosjaRUBELRUB10,05000,0500--
USADOLARUSD10,25000,25000,30000,3000
SzwajcariaFRANKCHF10,25000,25000,30000,3000
SzwecjaKORONASEK10,05000,05000,06000,0600
W.BrytaniaFUNTGBP10,25000,25000,30000,3000
WęgryFORINTHUF1000,25000,2500--
EUGiWEUROEUR10,35000,35000,40000,4000

Spłata kredytu walutowego następuje wg kursu obowiązującego w momencie realizacji dyspozycji spłaty.

Archiwalne kursy walut

Sprawdź