Kursy walut

Tabela kursowa z 2020-03-30

KrajWalutaIlośćDewizyPieniądzeKurs średni NBP
KupnoSprzedażSpreadKupnoSprzedaż
Strefa EuroEUROEUR14.38334.69830.31504.35834.72334.5246
USADOLARUSD13.97954.2290.24953.95454.2544.1127
SzwajcariaFRANKCHF14.23614.33610.10004.20514.36714.2675
Wielka BrytaniaFUNTGBP14.92465.23960.31504.90065.26465.0218
AustraliaDOLARAUD12.44592.62040.1745002.4934
KanadaDOLARCAD12.84193.01640.1745002.9182
CzechyKORONACZK10.16030.17180.0115000.1665
DaniaKORONADKK10.58940.62540.0360000.6065
WęgryFORINTHUF1001.22641.31690.0905001.2773
JaponiaJENJPY1003.70243.92190.2195003.777
NorwegiaKORONANOK10.37080.40030.0295000.3908
RosjaRUBELRUB10.04870.05370.0050000.0528
SzwecjaKORONASEK10.39680.42380.02700.39080.43880.4118

Maksymalne odchylenia spreadów

KRAJWALUTAILOŚĆDEWIZYPIENIĄDZE
MAKS. ODCHYLENIE OD KURSU ŚR. NBP DLA:MAKS. ODCHYLENIE OD KURSU ŚR. NBP DLA:
KUPNA WALUTY PRZEZ BANKSPRZEDAŻY WALUTY PRZEZ BANKKUPNA WALUTY PRZEZ BANKSPRZEDAŻY WALUTY PRZEZ BANK
AustraliaDOLARAUD10,25000,2500--
CzechyKORONACZK10,05000,0500--
DaniaKORONADKK10,05000,0500--
JaponiaJENJPY1000,20000,2000--
KanadaDOLARCAD10,20000,2000--
NorwegiaKORONANOK10,05000,0500--
RosjaRUBELRUB10,05000,0500--
USADOLARUSD10,25000,25000,30000,3000
SzwajcariaFRANKCHF10,25000,25000,30000,3000
SzwecjaKORONASEK10,05000,05000,06000,0600
W.BrytaniaFUNTGBP10,25000,25000,30000,3000
WęgryFORINTHUF1000,25000,2500--
EUGiWEUROEUR10,35000,35000,40000,4000

Spłata kredytu walutowego następuje wg kursu obowiązującego w momencie realizacji dyspozycji spłaty.

Archiwalne kursy walut

Sprawdź 06.06.2012 - 05.03.2020 r.

Sprawdź 01.01.2008 - 05.06.2012 r.