Kursy walut

Tabela kursowa z 2020-02-21

KRAJWALUTAILOŚĆDEWIZYPIENIĄDZEKURS ŚREDNI NBP
KUPNOSPRZEDAŻSPREADKUPNOSPRZEDAŻ
Strefa EuroEUROEUR14.11944.43440.31504.09444.45944.2789
USADOLARUSD13.84514.09460.24953.82014.11963.9621
SzwajcariaFRANKCHF13.98124.08120.10003.95024.11224.0308
Wielka BrytaniaFUNTGBP14.95185.26680.31504.92785.29185.1113
AustraliaDOLARAUD12.53552.710.1745002.629
KanadaDOLARCAD12.91213.08660.1745002.9901
CzechyKORONACZK10.16520.17670.0115000.1711
DaniaKORONADKK10.55370.58970.0360000.5729
WęgryFORINTHUF1001.21871.30920.0905001.2665
JaponiaJENJPY1003.44033.65980.2195003.538
NorwegiaKORONANOK10.40950.4390.0295000.4258
RosjaRUBELRUB10.060.06410.0041000.0622
SzwecjaKORONASEK10.38960.41660.02700.38360.43160.4041

Maksymalne odchylenia spreadów

KRAJWALUTAILOŚĆDEWIZYPIENIĄDZE
MAKS. ODCHYLENIE OD KURSU ŚR. NBP DLA:MAKS. ODCHYLENIE OD KURSU ŚR. NBP DLA:
KUPNA WALUTY PRZEZ BANKSPRZEDAŻY WALUTY PRZEZ BANKKUPNA WALUTY PRZEZ BANKSPRZEDAŻY WALUTY PRZEZ BANK
AustraliaDOLARAUD10,25000,2500--
CzechyKORONACZK10,05000,0500--
DaniaKORONADKK10,05000,0500--
JaponiaJENJPY1000,20000,2000--
KanadaDOLARCAD10,20000,2000--
NorwegiaKORONANOK10,05000,0500--
RosjaRUBELRUB10,05000,0500--
USADOLARUSD10,25000,25000,30000,3000
SzwajcariaFRANKCHF10,25000,25000,30000,3000
SzwecjaKORONASEK10,05000,05000,06000,0600
W.BrytaniaFUNTGBP10,25000,25000,30000,3000
WęgryFORINTHUF1000,25000,2500--
EUGiWEUROEUR10,35000,35000,40000,4000

Spłata kredytu walutowego następuje wg kursu obowiązującego w momencie realizacji dyspozycji spłaty.

Archiwalne kursy walut

Sprawdź 06.06.2012 - 17.02.2020 r.

Sprawdź 01.01.2008 - 05.06.2012 r.