EKOkonto
oszczędnościowe

Promocja - bez ograniczeń
Oprocentowanie - 7,00% do 1 000 000 zł
Załóż EKOkonto

Twoje korzyści

 • 0 zł za założenie
  i prowadzenie konta

 • 7,00% rocznie dla salda do 1 000 000 zł

 • Wpłacasz i wypłacasz
  kiedy chcesz
  bez utraty odsetek

Załóż EKOkonto

Masz oszczędności i interesuje Cię wysokie oprocentowanie? Otwórz EKOkonto oszczędnościowe bez wychodzenia z domu i skorzystaj z promocji.

Promocja polega na zastosowaniu przez Bank progowego oprocentowania środków zgromadzonych na EKOkoncie oszczędnościowym.

7,00%

dla salda do 1 000 000 zł (włącznie) p.a.

6,00%

dla nadwyżki środków ponad 1 000 000 zł p.a.

Okres promocji „EKOkonto Oszczędnościowe bez ograniczeń” trwa do 31 stycznia 2023 r. Po jej zakończeniu środki na koncie będą oprocentowane standardowo.

Jeśli masz EKOkonto Oszczędnościowe, nic nie musisz robić - automatycznie podwyższymy oprocentowanie Twoich środków na koncie.

Otwierając EKOkonto oszczędnościowe z dostępem do BOŚBank24, zyskujesz też dostęp do najlepszych ofert lokat terminowych BOŚ – teraz i w przyszłości.

PROMOCJA SWOBODNE OSZCZĘDZANIE (2 edycja)

  Dodatkowo dzięki promocji "Swobodne oszczędzanie", która trwa do 31 marca 2023 r., możesz cieszyć się darmowymi przelewami z konta oszczędnościowego (na lokatę).

  • Promocją obejmujemy wszystkich posiadaczy EKOkonta oszczędnościowego, Więcej za Mniej, EKOprofit.
  • Zapoznaj się z Regulaminem Promocji Swobodne oszczędzanie i zadbaj o swoje oszczędności.
  • Po zakończeniu okresu promocji Bank będzie pobierał opłatę za przelewy wewnętrzne z EKOkonta oszczędnościowego na Lokatę zgodnie z obowiązującą Taryfą opłat i prowizji.

  Obie promocje nie wykluczają się wzajemnie i posiadacze EKOkonta Oszczędnościowego mogą skorzystać z obu równocześnie.

  EKOkonto oszczędnościowe z dostępem do BOŚBank24 możesz też założyć w najbliższym oddziale Banku.

Skontaktuj się z nami

Jesteś klientem Banku Ochrony Środowiska i chcesz zapytać o posiadane produkty lub usługi, stan konta itp.? - Napisz do nas przez BOŚBank24, zadzwoń pod numer 22 543 34 34 lub odwiedź placówkę .

Konsultant obsługujący formularze kontaktowe nie ma dostępu do Twoich danych i nie udzieli informacji na temat Twojego konta.

Jeśli chcesz założyć nowe konto napisz na adres [email protected] lub zadzwoń pod numer 22 290 56 05.

Wypełnij formularz kontaktowy

Promocja „EKOkonto Oszczędnościowe bez ograniczeń” polega na podwyższeniu oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym do wartości 7% dla salda do 1 000 000 zł oraz 6% dla nadwyżki salda ponad 1 000 000 zł, w okresie trwania promocji tj. od 01.12.2022 r. do 31.01.2023 r. Środki na koncie oszczędnościowym po zakończeniu promocji podlegać będą oprocentowaniu standardowemu wynikającemu z tabeli opłat obowiązującej w kolejnym dniu po zakończeniu promocji. Jedynym warunkiem uprawniającym do otrzymania oprocentowania promocyjnego jest posiadanie EKOkonta Oszczędnościowego lub podpisanie umowy o EKOkonto Oszczędnościowe w okresie promocji. Regulaminy Promocji „EKOkonto Oszczędnościowe bez ograniczeń” i „Swobodne oszczędzanie” oraz Taryfa opłat i prowizji dostępne są w sekcji Dokumenty.