Konto
oszczędnościowe

Oferta specjalna – oszczędzaj do 4,35%

Twoje korzyści

 • 0 PLN za założenie
  i prowadzenie konta

 • 4,35% rocznie dla salda do 300 000 PLN

 • Wypłaty bez utraty odsetek

Masz oszczędności i interesuje Cię wysokie oprocentowanie? Otwórz Konto oszczędnościowe bez wychodzenia z domu i skorzystaj z Oferty specjalnej.

W terminie obowiązywania Oferty specjalnej podwyższymy oprocentowanie pieniędzy na Twoim Koncie oszczędnościowym. Oprocentowanie wynosi w stosunku rocznym:

4,35%

do 300 000 PLN (włącznie)

3,35%

dla środków powyżej 300 000 PLN

Ofertę specjalną udostępniamy od 4 czerwca 2024 r. do 11 lipca 2024 r.

Jeśli masz Konto Oszczędnościowe, nic nie musisz robić - automatycznie podwyższymy oprocentowanie Twoich pieniędzy na koncie.

Otwierając Konto oszczędnościowe z dostępem do BOŚBank24, zyskujesz też dostęp do najlepszych ofert lokat terminowych BOŚ – teraz i w przyszłości.

Konto oszczędnościowe z dostępem do BOŚBank24 możesz też założyć w najbliższym oddziale Banku.

Skontaktuj się z nami

Jesteś klientem Banku Ochrony Środowiska i chcesz zapytać o posiadane produkty lub usługi, stan konta itp.? - Napisz do nas przez BOŚBank24, zadzwoń pod numer 22 543 34 34* lub odwiedź placówkę .

Konsultant obsługujący formularze kontaktowe nie ma dostępu do Twoich danych i nie udzieli informacji na temat Twojego konta.

Jeśli chcesz założyć nowe konto napisz na adres ekocenter@bosbank.pl lub zadzwoń pod numer 22 520 35 00 *
*Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora

Wypełnij formularz kontaktowy

Pytania i odpowiedzi

 • Konto oszczędnościowe założysz w BOŚBank 24, aplikacji mobilnej i placówce banku.

 • Nie. Możesz założyć samo Konto oszczędnościowe.

 • Prowadzenie Konta oszczędnościowego jest bezpłatne.

 • Możesz posiadać do trzech rachunków oszczędnościowych, prowadzonych w każdej z walut w jednej relacji zgodnie z aktualną ofertą banku. Przez relację bank rozumie, że możesz być jedynym Posiadaczem rachunku lub być jednym ze Współposiadaczy z daną osobą.

 • Aktualnie Konto oszczędnościowe objęte jest ofertą specjalną. Od 4 czerwca 2024 r. do 11 lipca 2024 r. podwyższamy oprocentowanie pieniędzy na kontach oszczędnościowych, które wynosi w stosunku rocznym:

  • Do 300 000 PLN (włącznie) - 4,35% 
  • Dla nadwyżki ponad 300 000 PLN -3,35% 

  Po zakończeniu Oferty Specjalnej Konto oszczędnościowe będzie oprocentowane zgodnie z obowiązującą Tabelą Oprocentowania Rachunków o Charakterze Bieżącym Dla Klientów Indywidualnych i wynosić będzie:

  - do 50 000 PLN– 2,00%;

  - dla nadwyżki ponad 50 000 PLN – 2,00%.

 • Odsetki kapitalizowane są na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

 • Tak, Konto oszczędnościowe może być wspólne.

 • 1. Zgodnie z aktualną Taryfą Opłat i Prowizji bank nie pobiera opłaty za pierwszą transakcję w miesiącu kalendarzowym realizowaną w formie wypłaty gotówkowej lub przelewu krajowego wewnętrznego lub przelewu krajowego zewnętrznego lub przelewu realizowanego w walucie obcej w każdym z kanałów realizacji tj. Oddziale Banku, za pośrednictwem Usługi BOŚBank24 lub Usługi TeleBOŚ. Za pierwszą transakcję Bank uznaje również transakcję założenia lokaty opisaną w punkcie 2 poniżej. Każda następna transakcja, będzie uznana jako druga transakcja za którą Bank pobierze opłatę, chyba że jest to transakcja zwolniona na podstawie punktu 2 poniżej.

  2. Bank nie pobiera opłaty za drugą lub kolejną transakcję w miesiącu kalendarzowym z przeznaczeniem na założenie lokaty w tej samej relacji. Przez rachunki i lokaty w tej samej relacji należy rozumieć to, że Klient, musi być jedynym posiadaczem rachunku oszczędnościowego i zakładanej lokaty lub musi być współposiadaczem rachunku oszczędnościowego i zakładanej lokaty z tym samym współposiadaczem (Bank nie pobierze opłaty jeśli lokata indywidualna zostanie założona ze środków na indywidualnym rachunku oszczędnościowym. Bank nie pobierze opłaty jeśli lokata wspólna zostanie założona ze środków na wspólnym rachunku oszczędnościowym).

  Druga i kolejna transakcja przelewu kosztuje następująco:

  - przelew wewnątrz banku – 10 PLN w BOŚBank24; 12 PLN w placówce banku i za pośrednictwem TeleBOŚ;

  - przelew do innego banku krajowego – 12 PLN w BOŚBank24; placówce banku i za pośrednictwem TeleBOŚ.