EKOkonto
oszczędnościowe

Promocja - bez ograniczeń
Oprocentowanie - 6,50% do 500 000 zł
Załóż EKOkonto

Twoje korzyści

 • 0 zł za założenie
  i prowadzenie konta

 • 6,50% rocznie dla salda do 500 000 zł

 • Wpłacasz i wypłacasz
  kiedy chcesz
  bez utraty odsetek

Załóż EKOkonto

Masz oszczędności i interesuje Cię wysokie oprocentowanie? Otwórz EKOkonto oszczędnościowe bez wychodzenia z domu i skorzystaj z promocji.

Promocja polega na zastosowaniu przez Bank progowego oprocentowania środków zgromadzonych na EKOkoncie oszczędnościowym.

6,50%

dla salda do 500 000 zł (włącznie) p.a.

6,00%

dla nadwyżki środków ponad 500 000 zł p.a.

Okres promocji „EKOkonto Oszczędnościowe bez ograniczeń” trwa do 3 kwietnia 2023 r. Po jej zakończeniu środki na koncie będą oprocentowane standardowo.

Jeśli masz EKOkonto Oszczędnościowe, nic nie musisz robić - automatycznie podwyższymy oprocentowanie Twoich środków na koncie.

Otwierając EKOkonto oszczędnościowe z dostępem do BOŚBank24, zyskujesz też dostęp do najlepszych ofert lokat terminowych BOŚ – teraz i w przyszłości.

PROMOCJA SWOBODNE OSZCZĘDZANIE (2 edycja)

  Dodatkowo dzięki promocji "Swobodne oszczędzanie", która trwa do 31 marca 2023 r., możesz cieszyć się darmowymi przelewami z konta oszczędnościowego (na lokatę).

  • Promocją obejmujemy wszystkich posiadaczy EKOkonta oszczędnościowego, Więcej za Mniej, EKOprofit.
  • Zapoznaj się z Regulaminem Promocji Swobodne oszczędzanie i zadbaj o swoje oszczędności.
  • Po zakończeniu okresu promocji Bank będzie pobierał opłatę za przelewy wewnętrzne z EKOkonta oszczędnościowego na Lokatę zgodnie z obowiązującą Taryfą opłat i prowizji.

  Obie promocje nie wykluczają się wzajemnie i posiadacze EKOkonta Oszczędnościowego mogą skorzystać z obu równocześnie.

  EKOkonto oszczędnościowe z dostępem do BOŚBank24 możesz też założyć w najbliższym oddziale Banku.

Skontaktuj się z nami

Jesteś klientem Banku Ochrony Środowiska i chcesz zapytać o posiadane produkty lub usługi, stan konta itp.? - Napisz do nas przez BOŚBank24, zadzwoń pod numer 22 543 34 34 lub odwiedź placówkę .

Konsultant obsługujący formularze kontaktowe nie ma dostępu do Twoich danych i nie udzieli informacji na temat Twojego konta.

Jeśli chcesz założyć nowe konto napisz na adres [email protected] lub zadzwoń pod numer 22 290 56 05.

Wypełnij formularz kontaktowy

Pytania i odpowiedzi

Promocja „EKOkonto Oszczędnościowe bez ograniczeń” polega na podwyższeniu oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym do wartości 6,50% dla salda do 500 000 zł oraz 6,00% dla nadwyżki salda ponad 500 000 zł, w okresie trwania promocji tj. od 01.03.2023 r. do 03.04.2023 r. Środki na koncie oszczędnościowym po zakończeniu promocji podlegać będą oprocentowaniu standardowemu wynikającemu z tabeli opłat obowiązującej w kolejnym dniu po zakończeniu promocji. Jedynym warunkiem uprawniającym do otrzymania oprocentowania promocyjnego jest posiadanie EKOkonta Oszczędnościowego lub podpisanie umowy o EKOkonto Oszczędnościowe w okresie promocji. Regulaminy Promocji „EKOkonto Oszczędnościowe bez ograniczeń” i „Swobodne oszczędzanie” oraz Taryfa opłat i prowizji dostępne są w sekcji Dokumenty.