9 placówek BOŚ w grupie najlepszych w Polsce

Warszawa, 29 marca 2021 r. 

W rankingu Instytucja Roku, portal Moje Bankowanie uznał dziewięć placówek Banku Ochrony Środowiska (BOŚ) za najlepsze w Polsce. Są to odziały z Kielc, Koszalina, Krakowa, Legnicy, Łomży, Nowego Targu oraz centra biznesowe z Poznania, Warszawy oraz Wrocławia.

Celem organizowanego przez Moje Bankowanie konkursu Instytucja Roku jest m.in. wyróżnianie najlepszych placówek bankowych, a tym samym podnoszenie jakości obsługi klientów.

Na prośbę organizatorów konkursu banki wytypowały do badania po 50 placówek. Podczas trzech pomiarów (z przekazanej przez każdy bank listy) eksperci odwiedzili i ocenili 10 wybranych placówek, co dało 30 wizyt dla każdego banku. Wynik audytów miał wpływ na notowania banku w kategorii „Najlepsza obsługa w placówce”. Placówka, która osiągnęła w danej fali wynik na poziomie minimum 80% przeszła do drugiego etapu i została poddana kolejnej weryfikacji. Po otrzymaniu również w nim minimum 80% otrzymała indywidualne wyróżnienie „Najlepsza placówka bankowa w Polsce”.


„Jesteśmy dumni z wyróżnienia, które uzyskało 9 placówek BOŚ Banku. Cieszymy się z tego tym bardziej, że ubiegły rok był czasem wyjątkowych wyzwań, zwłaszcza dla pracowników bezpośredniej obsługi. Wynik, który uzyskaliśmy potwierdza, że bez względu na sytuację, nasi doradcy zapewniają wysokie standardy i są doceniani przez klientów” – powiedział Robert Kasprzak, wiceprezes Zarządu Banku Ochrony Środowiska.