Gazeta Bankowa wyłoniła liderów polskich finansów

Informacja prasowa, 17 czerwca 2020 r.

„Gazeta Bankowa” rozdała wczoraj nagrody przyznawane w konkursie Najlepszy Bank 2020. W kategorii Mały i średni bank jako najlepszy bank komercyjny statuetkę otrzymał Bank Ochrony Środowiska. Odebrał ją Sławomir Mazurek – Główny Ekolog BOŚ oraz Dyrektor Pionu Ekologii i Klimatu.

Dla sektora finansowego jest to wyjątkowy czas, dlatego tym bardziej cieszymy się z przyznanego wyróżnienia. Od lat wypełniamy naszą misję z zachowaniem najwyższych starań, aby przyszłość Polaków miała szansę być bardziej zielona i niezmiernie cieszy nas, że te wysiłki zostały docenione. Jako bank stale rozwijamy się i wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dla których równie ważne są aspekty ekologiczne – powiedział Mazurek.

Nagrody zostały przyznane na podstawie ankiet wypełnianych przez banki, a następnie ocenianych i punktowanych przez niezależnych ekspertów. W tym roku wyjątkowo Kapitułę i redakcję wspierała zewnętrzna firma doradztwa strategicznego – Kearney.

Serdecznie gratulujemy pozostałym nagrodzonym instytucjom. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych banków w tak prestiżowym konkursie najstarszego miesięcznika ekonomicznego i bankowego.