Solidarni
z Ukrainą

W związku z ciężką sytuacją humanitarną w Ukrainie i potrzebą pomocy w każdy możliwy sposób naszym sąsiadom, Bank Ochrony Środowiska w ramach wsparcia m.in. zniósł opłaty za przelewy do Ukrainy.

Każda pomoc dla Ukrainy jest cenna i powinna jak najszerszym strumieniem trafiać do naszych Sąsiadów. Dlatego Bank Ochrony Środowiska zniósł opłaty dla klientów indywidualnych oraz fundacji i stowarzyszeń za:

  • przelewy kierowane do banków na terenie Ukrainy
  • wpłaty gotówkowe w celu pomocy Ukrainie lub obywatelom Ukrainy na rachunki fundacji i stowarzyszeń

Klienci indywidualni BOŚ nie zapłacą również za operacje dokonywane kartami na terenie Ukrainy, przewalutowanie i sprawdzenie salda.

Ponadto Fundacja Banku Ochrony Środowiska otworzyła specjalne konto POMOC UKRAINIE (62 1540 1157 2115 6612 8656 0004), na które będzie można bezpiecznie przekazywać datki na wsparcie Ukrainy i jej obywateli. Dzięki temu będziecie mogli w pewny i bezpieczny sposób szybko pomóc naszym sąsiadom w potrzebie. Całość środków trafi do Polskiego Czerwonego Krzyża. Zbiórka będzie trwała do 30 marca, a każda wpłata wykonana przez pracownika BOŚ zostanie podwojona przez BOŚ. Wpłaty nie są objęte prowizją.