Pożyczka Zielona

do 100 000 zł na różne cele ekologiczne,
w tym małą retencję.
RRSO 10,78%
Skontaktuj się

Pożyczka zielona

Dbasz o zdrowie i środowisko, planujesz ekologiczne zmiany? Pożyczka Zielona umożliwi Ci połączenie wielu celów ekologicznych w ramach jednego kredytu. Do 100 000 zł możesz przeznaczyć m. in. na gospodarkę wodną i małą retencję (np. zbiorniki na wodę opadową, studnie głębinowe, ogródki deszczowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków).

A jeśli weźmiesz pożyczkę maksymalnie na 3 lata, zyskujesz pewność, że Twoja rata się nie zmieni.

Twoje korzyści

 • Możliwość łączenia wielu celów ekologicznych

 • Stałe oprocentowanie
  do 36 miesięcy

 • Okres kredytowania
  do 10 lat

 • Kwota kredytu
  do 100 000 zł

Co możesz sfinansować?

 • gospodarkę wodną / małą retencję
 • odnawialne źródła energii, w tym pompy ciepła
 • efektywność energetyczną / termomodernizację
 • ekologiczne środki transportu
 • gospodarkę odpadową

Jak otrzymać?

Wypełnij formularz kontaktowy przez internet

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci warunki


Umowę podpiszesz
w dowolnej placówce banku

Pieniądze przekażemy
na Twój rachunek

Warunki cenowe

 • Okres
  kredytowania
  Rodzaj
  oprocentowania
  Wysokość oprocentowania
  (w stosunku rocznym)
  Prowizja przygotowawcza
  (od kwoty udzielonej EKO Pożyczki)
  do 36 miesięcystałe9,99%1,00%
  powyżej 36 miesięcy
  do 120 miesięcy
  zmienneWIBOR 6M +
  3,99 p.p. marży
  1,00%

  Okres trwania promocji od dnia 18 września 2023 r. do dnia 5 stycznia 2024 r.

  • Beneficjenci Programu priorytetowego Czyste powietrze mogą skorzystać z oferty Pożyczki Zielonej polegającej na zastosowaniu oprocentowania oraz prowizji przygotowawczej według stawek zamieszczonych w poniższej tabeli:

   Okres
   kredytowania
   Rodzaj
   oprocentowania
   Wysokość oprocentowania
   (w stosunku rocznym)
   Prowizja przygotowawcza
   (od kwoty udzielonej EKO Pożyczki)
   do 36 miesięcystałe9,99%1,00%
   powyżej 36 miesięcy
   do 120 miesięcy
   zmienneWIBOR 6M +
   2,99 p.p. marży
   1,00%

   Warunkiem skorzystania z oferty cenowej, jest dostarczenie do Banku przez Uczestnika Promocji umowy dotacji lub pożyczki zawartej z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.  Promocja dla Beneficjentów Programu priorytetowego Czyste powietrze dostępna jest tylko w oddziałach BOŚ Banku.

   Promocja trwa w okresie od 3 lipca 2023 r. do 15 września 2023 r.

Ważne informacje

Skontaktuj się z nami

Jesteś klientem Banku Ochrony Środowiska i chcesz zapytać o posiadane produkty lub usługi, stan konta itp.? - Napisz do nas przez BOŚBank24, zadzwoń pod numer 22 543 34 34* lub odwiedź placówkę .

Konsultant obsługujący formularze kontaktowe nie ma dostępu do Twoich danych i nie udzieli informacji na temat Twojego konta.

Jeśli chcesz założyć nowe konto napisz na adres [email protected] lub zadzwoń pod numer 22 290 56 05*.
*Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora

Wypełnij formularz kontaktowy

Wniosek o pożyczkę możesz też złożyć w Oddziale Banku

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,78%, przy założeniu, że całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 50 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty to 61 199,89 zł, oprocentowanie zmienne w wysokości 9,76%, które składa się z aktualnej stopy bazowej WIBOR 6M (z dnia 12.09.2023 r. równej 5,77%), powiększonej o marżę 3,99 p.p., całkowity koszt kredytu wynosi 11 199,89 zł (w tym: prowizja kredytowana w wysokości 1,00%, tj. 500,00 zł, oraz odsetki w wysokości 10 699,89 zł), kredyt spłacany w 48 ratach w tym 47 raty w wysokości 1 275,00 zł, ostatnia rata korygująca w wysokości 1 274,89 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.09.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Ostateczna wysokość raty i ewentualne, wymagane zabezpieczenia uzależnione są od indywidualnej oceny wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe.

Promocja trwa w okresie od dnia 18 września 2023 r. do dnia 5 stycznia 2024 r.

Regulamin Promocji „Pożyczka Zielona” dostępny jest na stronie www.bosbank.pl oraz w placówkach Banku.

 • Bank oświadcza że:

  • zgodnie z art. 70a Prawa bankowego udziela klientom Banku wyjaśnień dotyczących dokonanej przez siebie oceny zdolności kredytowej w zakresie osoby wnioskującej o udzielenie kredytu/pożyczki. Wyjaśnienie, obejmuje informacje na temat czynników - w tym danych osobowych wnioskującego - które miały wpływ na wynik dokonanej oceny zdolności kredytowej.  Wnioskodawcy chcący uzyskać wyjaśnienia powinni złożyć w Placówce w której składali wniosek kredytowy zapytanie w sprawie. Banku udzieli wyjaśnień w formie pisemnej w terminie 14 dni od daty złożenia zapytania.
  • podejmuje decyzje kredytowe opierając się m.in. na zautomatyzowanym przetwarzaniu (w tym profilowaniu) danych osobowych stanowiących tajemnicę bankową. Zgodnie z art. 105a ust. 1a Prawa bankowego Bank zapewnienia osobie, której dotyczy decyzja podejmowana w sposób zautomatyzowany, prawa do:
   otrzymania stosownych wyjaśnień co do podstaw podjętej decyzji,
   do uzyskania interwencji ludzkiej w celu podjęcia ponownej decyzji,
   do wyrażenia własnego stanowiska.
   Wnioskodawca chcący skorzystać z powyższych uprawnień, powinien złożyć odpowiednie zapytanie w formie pisemnej w Oddziale Banku w którym wnioskował o udzielenie kredytu/pożyczki. Banku udzieli wyjaśnień w formie pisemnej w terminie 14 dni od daty złożenia zapytania.

  Bank zapewnia, że decyzje podejmowane w sposób zautomatyzowany są podejmowane wyłącznie w oparciu o dane niezbędne z uwagi na cel i rodzaj wniosku, w szczególności w oparciu o kategorie danych określone w art. 105a ust. 1b Prawa bankowego