Promowana oferta

W BOŚ Banku, we współpracy z Mastercard przygotowaliśmy dla naszych Klientów posiadających karty Mastercard® możliwość łatwego pomagania Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?".

Wystarczy, że zarejestrujesz kartę w Programie Mastercard Bezcenne Chwile, a zebrane punkty będziesz mógł wymienić na jedną z dostępnych cegiełek:

Teraz punkty zbierasz wszędzie, jednak najwięcej u Partnerów Programu.
Ich listę znajdziesz ▶ www.bezcennechwile.mastercard.pl

Rób transakcje internetowe, zbieraj punkty i pomagaj. To proste, punkty wymieniaj na cegiełki, #zostańwdomu z BOŚ.

Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?”

Szanowni Państwo

Szanowni Państwo

Jesteśmy polską organizacją pozarządową, od 16 lat zajmującą się systemowym rozwiązywaniem problemów osób w śpiączce.
Wspólnymi siłami wybudowaliśmy Klinikę "Budzik" przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie - pierwszą w Polsce placówkę, do której trafiają pacjenci w wieku 2-18 lat, w śpiączce. Dzięki Państwa wsparciu, pomocy Darczyńców, Firm i Fundacji powstał projekt, jakiego nie było w naszym kraju...

Budzik działa od lipca 2013 roku, w tym czasie wybudziło się tu ponad
50 dzieci.

Obecnie Fundacja „Akogo?” prowadzi działania zmierzające do powstania kliniki „Budzik” dla dorosłych, przy szpitalu Bródnowskim w Warszawie.
Klinika „Budzik” dla dorosłych powstanie na działce, która jest własnością samorządu Mazowsza. Obok Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, w Warszawie, Fundacja „Akogo?” wybuduje specjalistyczną placówkę. Partnerem medycznym przedsięwzięcia będzie szpital Bródnowski.
Zrobimy wszystko, aby Klinika świadczyła usługi medyczne na najwyższym, światowym poziomie, z wykorzystaniem rozmaitych, nowatorskich metod leczenia, diagnostyki oraz najszerszego wachlarza metod neurorehabilitacji.

Każda inicjatywa, każdy wysłany SMS, każda najmniejsza wpłata jest dla nas ogromną pomocą.

Dziękujemy!