„Jesienna energia” w ofercie produktowej BOŚ Banku

„Jesienna energia” w ofercie produktowej BOŚ Banku


Tylko przez najbliższe dwa miesiące w ofercie Banku Ochrony Środowiska dostępna jest specjalna promocja EKOpożyczki – Jesienna energia.

Rozpoczęcie roku szkolnego dla rodziców oznacza spore wydatki – na książki, artykuły szkolne i zajęcia pozalekcyjne. Część z nas właśnie na jesień planuje inwestycje związane z nowym hobby, kursami językowymi  czy studiami podyplomowymi. Cieplejsze jesienne wrześniowe dni wykorzystujemy także na porządkowanie terenu wokół domów, sadzenie drzew i krzewów, a także zabezpieczenie roślin przed mrozami.

W takich chwilach przyda się zastrzyk gotówki. EKOpożycza BOŚ „Jesienna energia” może zostać wykorzystana na dowolny cel niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jej wysokość sięga nawet 100.000 złotych. Minimalna zaś kwota pożyczki to 1.000 złotych.

Oprocentowanie nominalne pożyczki zaciągniętej na okres do 36 miesięcy jest stałe i wynosi 6,90 procent. W przypadku rozłożenia spłaty na okres powyżej trzech lat oprocentowanie jest zmienne i jest sumą WIBORU 6M i 6,00 proc. marży. Niezależnie od okresu spłaty, prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 5,00 procent.

W przypadku wykupienia oferowanego przez Bank ubezpieczenia na życie lub ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia od utraty pracy lub śmierci w wyniku NNW lub zakupienia karty kredytowej z limitem kredytowym w wysokości co najmniej 2.000 zł bank obniży oprocentowanie w całym okresie kredytowania.

Wniosek o pożyczkę można złożyć w placówkach banku oraz przez infolinię.

Promocja „Jesienna energia” trwa do 30 listopada 2019 r.