Kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy nagrodzone w rankingu Złoty Bankier

Bank Ochrony Środowiska zajął trzecie miejsce w rankingu Złoty Bankier w kategoriach „Kredyt gotówkowy” i „Kredyt hipoteczny”. Doceniono warunki cenowe oraz elastyczność oferty.

Zarówno kredyt hipoteczny, jak i pożyczkę gotówkową Bank dopasowuje do aktualnych oczekiwań klientów –  warunki cenowe oraz proces związany z udzielaniem finansowania muszą być dla nich jak najbardziej satysfakcjonujące.

Przyznane wyróżnienia są wyrazem uznania dla realizowanej przez nas ekomisji. To daje nam jeszcze większą motywację do działania. Mamy ambicje oferować naszym klientom coraz bardziej innowacyjne produkty bankowe, dostosowane do ich potrzeb a tym samym aktywnie uczestniczyć w zielonej transformacji polskiej gospodarki  – powiedział Robert Kasprzak, wiceprezes zarządu Banku Ochrony Środowiska.

Motywem przewodnim tegorocznej, XII edycji rankingu organizowanego przez redakcję Bankier.pl i Puls Biznesu były pokolenia. Sprawdzono, czy banki prezentując oferty i obsługując klientów sugerują się tylko ich wiekiem, czy też dostosowują swoje działania do realnych potrzeb i stylu życia. Zweryfikowano także, jak na ofertę i działania banków wobec klientów wpłynęła pandemia.

Poszczególne kategorie produktowe były oceniane dwustopniowo. W pierwszej kolejności zostały zbadane parametry cenowe oraz funkcjonalność produktów z uwzględnieniem różnych profili klientów. W oparciu o wyniki badania, zespół ekspertów wyłonił najlepsze oferty.

Złoty Bankier to jeden z kluczowych rankingów oceniających usługi i produkty bankowe w Polsce. Od 2009 r. wyznacza kierunek rozwoju polskiej bankowości, wskazując najlepsze oferty na rynku.