Nowa, atrakcyjna EKOlokata Promocyjna i wyższe oprocentowanie EKOkonta Oszczędnościowego od 3 listopada!

Nowa, atrakcyjna EKOlokata Promocyjna dostępna będzie już od 3 listopada, w trzech wariantach - w zależności od tego, w jaki sposób zostanie założona:

  • EKOlokata Promocyjna –  Oprocentowanie: 0,5%. Można ją założyć w bankowości elektronicznej BOŚBank24 i w aplikacji mobilnej. Zawierana na sześć miesięcy, odnawialna.
  • EKOlokata Promocyjna – Oprocentowanie: 0,5%. Dostępna przez stronę internetową www.bosbank.pl. Zawierana na  sześć miesięcy i jest nieodnawialna. Po zakończeniu okresu lokaty, środki możemy wypłacić na rachunek w BOŚ S.A., lub w innym banku.
  • EKOlokata Promocyjna – Oprocentowanie: 0,4%. Dostępna w placówkach banku. Zawierana na trzy miesiące i jest nieodnawialna. Po zakończeniu okresu lokaty, środki możemy wypłacić na rachunek w BOŚ S.A., lub w innym banku.

Maksymalna kwota EKOlokaty Promocyjnej we wszystkich wariantach to 500 000 zł, zaś minimalna 1 000 zł. Warunkiem otwarcia lokaty jest wyrażenie zgody na komunikację elektroniczną.

Wyższe oprocentowanie EKOkonta Oszczędnościowego

Od 3 listopada 2021 r. podwyższamy oprocentowanie standardowe EKOkonta Oszczędnościowego do 0,30%.

31 października 2021r. kończy się  promocja EKOkonta Oszczędnościowego „Na Zielony Start”.

Odsetki promocyjne za październik wypłacimy do 10 listopada 2021r.

Szczegółowe informacje przedstawiamy w Tabeli oprocentowania rachunków o charakterze bieżącym dla Klientów indywidualnych , Tabeli oprocentowania lokat terminowych oraz Regulaminach promocji na stronie BOŚ S.A.

Gdyby mieli Państwo pytania - prosimy o kontakt z Infolinią pod numerem telefonu: 801 355 455