Podnosimy oprocentowanie na EKOlokacie Promocyjnej do 1,2% i EKOkoncie Oszczędnościowym do 0,70%!

Od 16 grudnia 2021 roku podwyższamy oprocentowanie EKOlokaty Promocyjnej oraz wprowadzamy Promocję Noworoczną EKOkonta Oszczędnościowego.

EKOlokata Promocyjna dostępna jest  w trzech wariantach - w zależności od tego, w jaki sposób ją założysz:

  • w bankowości elektronicznej BOŚBank24 i w aplikacji mobilnej: Oprocentowanie: 1,2%. Zawierana na sześć miesięcy, odnawialna.
  • przez stronę internetową www.bosbank.pl: Oprocentowanie: 1,2%. Zawierana na  sześć miesięcy i jest nieodnawialna. Po zakończeniu okresu lokaty, środki możemy wypłacić na rachunek w BOŚ S.A., lub w innym banku.
  • w placówkach banku: Oprocentowanie: 1,0%. Zawierana na trzy miesiące i jest nieodnawialna. Po zakończeniu okresu lokaty, środki możemy wypłacić na rachunek w BOŚ S.A., lub w innym banku.

Maksymalna kwota EKOlokaty Promocyjnej we wszystkich wariantach to 500 000 zł, zaś minimalna - 1 000 zł. Żeby otworzyć lokatę, poprosimy Cię o  wyrażenie zgody na komunikację elektroniczną.

Promocja Noworoczna EKOkonta Oszczędnościowego

Od 16 grudnia 2021 r. wprowadzamy Promocję Noworoczną EKOkonta Oszczędnościowego - oprocentowanie rośnie do 0,7%! Podwyższone oprocentowanie obowiązuje do 28 lutego 2022 r.

Szczegółowe informacje przedstawiamy w Tabeli oprocentowania lokat terminowych, Regulaminach promocji oraz na stronie BOŚ S.A.

Gdyby mieli Państwo pytania - prosimy o kontakt z Infolinią pod numerem telefonu: 801 355 455