Witamy na naszej nowej stronie

Tak właśnie wygląda nasza nowa strona Internetowa. Przejrzysta, intuicyjna, wypełniona treściami napisanymi prostym i przystępnym językiem.

Zmianę serwisu poprzedziliśmy głęboką analizą opinii naszych klientów i intensywnymi badaniami rynkowymi. Na ich podstawie uprościliśmy wygląd strony dostosowując ją do nowoczesnych trendów w zakresie designu i funkcjonalności. Zmieniliśmy metodę prezentacji informacji, której punktem wyjścia są jasno zdefiniowane potrzeby odbiorców. Nasi eksperci zadbali o to, aby treści w serwisie napisane były prostym językiem, sprzyjającym zrozumieniu prezentowanych treści.

Szczególny nacisk położyliśmy na  user experience, nawigacja jest teraz znacznie bardziej intuicyjna co sprzyja przeglądaniu oferty BOŚ.

Na stronę wejdź na swoim smartfonie! Zaprojektowaliśmy ją pod kątem jak najefektywniejszego korzystania z niej za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Nasza witryna przyjazna jest również osobom z niepełnosprawnością wzrokową.

Nowa strona jest spójna z wyglądem naszej bankowości elektronicznej. Logowanie do serwisu transakcyjnego pozostaje bez zmian.