Wnioski do EKOlokaty Promocyjnej

Wnioski do EKOlokaty Promocyjnej

Cieszy nas ogromne zainteresowanie z jakim spotkała się oferowana przez Bank Ochrony Środowiska „EKOlokata Promocyjna”. Liczba złożonych wniosków o otwarcie lokaty przerosła nasze oczekiwania. Zapewniamy jednak, że nasz zespół pracuje nad obsłużeniem każdego wniosku. Zajmie nam to jednak chwilę i liczymy na wyrozumiałość tych z Państwa, którzy czekają na dalsze instrukcje, w tym na informację o sposobie dokonania wpłaty na lokatę.

Zgodnie z regulaminem promocji, rozpatrujemy wnioski w ciągu dwóch dni roboczych od złożenia, z uwagi jednak na tę szczególną sytuację czas ten może przedłużyć się do pięciu dni roboczych.

W związku z tym, że proces jest w pełni zdalny jako instytucja finansowa jesteśmy zobowiązani do właściwej weryfikacji każdego złożonego wniosku, w tym do oceny załączonego dokumentu tożsamości (wymagamy przedstawienia obrazu dokumentu zawierającego pełny obrys krawędzi), a także zgodności danych osoby składającej wniosek oraz jej adresu z danymi osoby dokonującej przelewu na lokatę.

Zespół BOŚ Banku