"Tarcza Finansowa PFR" dla Małych i Średnich Firm

Bank Ochrony Środowiska S.A. będzie uczestniczył w dystrybucji środków z Programu "Tarcza Finansowa PFR" dla Małych i Średnich Firm.

„Tarcza Finansowa PFR” to nowy program pomocowy uruchomiony przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. w ramach stworzonej przez rząd Tarczy Antykryzysowej, skierowany do przedsiębiorstw, które ucierpiały wskutek pandemii koronawirusa.

Tarcza Finansowa PFR dla Firm i Pracowników to program o wartości blisko 100 mld zł skierowany do mikrofirm (zatrudniających co najmniej 1 pracownika) oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jego celem jest ochrona rynku pracy i zapewnienie firmom płynności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce. Program skierowany jest do około 670 tys. polskich przedsiębiorców i przyczyni się do powrotu polskich firm na ścieżkę rozwoju.

Podstawą do kwalifikacji Państwa firmy do programu Tarczy Finansowej PFR będzie wypełnienie wniosku o subwencję w bankowości elektronicznej iBOSS24

Szczegółowe informacje dotyczące Programu Tarcza Finansowa PFR znajdują się na naszej stronie  https://www.bosbank.pl/tarcza-finansowa-pfr-dla-malych-i-srednich-firm oraz stronach PFR.

Tarcza Finansowa dla Małych i Średnich Firm

https://pfr.pl/oferta/tarcza-finansowa-pfr-dla-malych-i-srednich-firm.html

Przewodnik po Tarczy Finansowej PFR dla Firm i Pracowników

https://pfr.pl/dam/pfr/documents/tarcza-antykryzysowa/PFR-Przewodnik-Tarcza-Finansowa.pdf