Złóż wniosek o subwencję finansową

Bank Ochrony Środowiska rozpoczął przyjmowanie wniosków o subwencje finansowe Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). W bankowości elektronicznej udostępniliśmy specjalny formularz aplikacyjny, będący odpowiednikiem wniosku subwencyjnego.

Subwencje zwrotne będące instrumentem finansowym programu „Tarcza Finansowa PFR” przeznaczone są na pokrycie kosztów prowadzonej działalności gospodarczej, przedterminową spłatę kredytów do maksymalnej wysokości 25% wartości pożyczki lub rozliczenia z podmiotami powiązanymi.

Podstawą do kwalifikacji firmy do programu jest wypełnienie wniosku o subwencję w naszej bankowości elektronicznej iBOSS24 – należy wybrać  zakładkę Wnioski  i kliknąć w opcję „Tarcza finansowa PFR”.

Tarcza Finansowa PFR to rządowy program pomocowy skierowany do przedsiębiorstw, które ucierpiały wskutek pandemii koronawirusa. Skorzystać z niego mogą przedsiębiorcy, którzy odnotowują spadek obrotów gospodarczych (przychodów ze sprzedaży) oco najmniej 25% w dowolnym miesiącu po 1 lutego 2020 r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca ubiegłego roku w związku zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek COVID-19.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat programu, które znajdują się na naszej stronie  https://www.bosbank.pl/tarcza-finansowa-pfr-dla-malych-i-srednich-firm oraz stronach PFR.

Tarcza Finansowa dla Małych i Średnich Firm

https://pfr.pl/oferta/tarcza-finansowa-pfr-dla-malych-i-srednich-firm.html

Przewodnik po Tarczy Finansowej PFR dla Firm i Pracowników

https://pfr.pl/dam/pfr/documents/tarcza-antykryzysowa/PFR-Przewodnik-Tarcza-Finansowa.pdf